Magento design

Design eshopu je jedním z elementů, které mohou zákazníka přesvědčit ke koupi. Není to jen o barvách a obrázcích, ale především o logickém a správném rozložení prvků na stránce. Rozložení stránky výpisu produktů, detailu, košíku i pokladny jsou stěžejním prvkem strategie internetového obchodu.

U nás v NorthHUBu o těchto věcech přemýšlíme ať už si zákazník stojí za svoji identitou, grafikou na míru nebo chce ušetřit a vybírá Magento šablonu, která by splnila jeho očekávání. Pomůžeme Vám zvolit správné řešení grafiky eshopu s ohledem na plánovanou investici na Magento shop a pokud nebude něco vpořádku, navrhneme změnu a úpravy tak, aby byl eshop připraven prodávat pro své cílové prostředí (demograficky, geograficky i v rámci místních zvyklostí).

Chcete design eshopu po svém, budovat vlastní značku a identitu? Dokážeme udělat grafický návrh na míru Vašim potřebám i představě. Takový, který zároveň splňuje očekávání zákazníků, je přístupný a připravený pro mobilní zařízení.

Máte už vlastní design eshopu navržený třeba ve Photoshopu? Vaše PSD soubory převedeme do šablony Magenta. Řez a kódování grafiky eshopu z Vašeho PSD je většinou otázkou několika málo dní a máme k tomu k dispozici hned několik Magento kodérů. Stejně tak můžeme upravit či počeštit Vámi zakoupenou nebo staženou free šablonu pro Magento – lze měnit rozložení prvků, barevné schéma šablony, zajistit dojem autonomní identity díky vložení Vašeho loga a firemních barev atd.