Magento marketing

North HUB vzešel z kořenů online marketingové agentury Virtua.cz. Už více než 5 let nás zajímá především internet marketing. Pomáháme zákazníkům růst, zvyšovat konverze (poptávky, objednávky, zájem zákazníků), zlepšovat efektivitu a obchodní výkonnost webu, snižovat náklady na marketing a investovat s rozumem a maximální návratností.

Díky tomu, že se u našich specialistů setkává technická odbornost a znalost platformy Magento s kreativním pohledem na internet a online prodej, jsme schopni dodávat profesionální marketingové služby přímo pro Magento. Takové, které jsou na Magentu odzkoušené, fungující a ověřené mnoha eshopy. Nenabízíme tak něco obecného a abstraktního, ale velmi konkrétního a přínosného.

Tým našich specialistů je schopen nabídnout široké spektrum služeb v oblasti online marketingu – od moderní optimalizace pro vyhledávače (SEO založené na originálním a kvalitním obsahu, propracovaným onPage faktorech, integraci sociálních sítí do Magenta a smysluplném linkbuildingu) přes PPC kampaně ve vyhledávačích, obsahové síti nebo i ve srovnávačích zboží až po copywriting, affiliate systémy, PR na sociálních sítích nebo emailové newslettery.