Affiliate

Provizní systém je velmi efektivním nástrojem internetového marketingu. Díky affiliate síti můžete získat aktivní partnery, kteří za provizi doporučí Váš eshop a Vaše zboží – platíte tak nikoliv za proklik, jako je tomu třeba u PPC kampaní, ale za konverzi (tedy za nákup). Není nic lepšího než investovat až peníze získané z obratu.

Na druhou stranu ani affiliate není až tak „zadarmo“. Je potřeba buď vybudovat pracně vlastní síť partnerů a do eshopu implementovat vlastní technické řešení nebo se spolehnout na některou ze zavedených affiliate sítí. První varianta Vás bude stát hodně práce, času a energie – ta druhá je sice v uvozovkách bezplatná (tedy vyjma provizí partnerům), ale zase nedokážete ovlivnit její kvalitu a efektivitu (tj. nemůžete nabídnout partnerům kvalitnější statistiky, data která by chtěli, nové bannery, poradenství apod. – vše je víceméně závislé na samotné affiliate síti a jejím provozovateli).

Máme zkušenosti jak s nasazením affiliate modulů pro řešení vlastní partnerské sítě, tak s implementací trackovacích kódů renomovaných afffialiate sítí. Neváhejte si sjednat schůzku – rádi s Vámi probereme řešení ideální pro váš business.