Integrace a propagace na sociálních sítích

Sociální sítě a média jsou odvětví, které již z pohledu eshopu není možné ignorovat. Každý den tam tráví Vaši potenciální zákazníci spoustu času, rádi se baví s ostatními, užívají si legrace, ale také si tu a tam přečtou nějakou recenzi, doporučení od známého nebo podpoří svoji oblíbenou značku automobilu nebo oděvů.

Především rozměr podpory značky (brand) a získání zpětné vazby od zákazníků by pro vás měly být přínosem. Kromě toho Google se svým novým pohledem na kvalitu webu stále víc a víc bere v potaz aktivitu, odezvu a kvalitu samotné prezentace na sociálních sítích. Pokud tedy nejste na Facebooku, nemáte účet na Twitteru, Google+ a případně dalších sociálních sítích, můžete se brzy propadnout ve výsledcích vyhledávání nebo ztratit svou pozici v oboru.

North HUB má specialisty na Facebook stránky, marketing a placenou reklamu na Facebooku, získávání fanoušků, odborníky na Twitter a komunikaci na sociálních sítích obecně. Je tu dokonce specialista na úzkoprofilovou profesní síť LinkedIn. Jsme schopni připravit funkční strategii internetového marketingu a Vaší prezentace na sociálních sítích – můžeme Vám poskytnout doporučení komunikace s Vašimi followery a fanoušky.

Stejně tak jsme ovšem schopni integrovat co možná nejlépe sociální sítě s Vaším Magento eshopem – s rozmyslem, s plánem, s argumentací proč takto a ne jinak. Víme, které moduly jsou napsané dobře a mají smysl, a které Vám naopak mohou dokonce uškodit. Mnoho sociálních tlačítek implementujeme po svém. Kromě toho víme jak docílit pěkného sdílení obsahu Vašich produktových karet na Facebooku pomocí Open Graph API nebo jak dostat celý eshop do záložky Vaší Facebook stránky.

Z veřejně dostupných informací známe a sledujeme detailně novinky ve strategii Google v ohledu na sociální síť Google+ a její vliv na SEO optimalizaci. Dokážeme využít potenciálu sociálních sítí nejen pro získání zpětné vazby, propagaci značky, ale také exaktně pro navyšování pozic ve vyhledávači Google. Kromě Google+ obdobně pracujeme i s videoobsahem na YouTube – můžeme pro vás připravit kanál na YouTube, natočit produktová a propagační videa nebo videomanuály, integrovat videa do Magento eshopu s patřičnými moduly pro přidávání souborů na detail produktu a hlavně všemu dát hlavu a patu. Nic neděláme jen proto, že to technologie umožňují, ale proto, že to má smysl pro zvýšení obratu eshopu a efektivní marketing s vysokou mírou konverze.

Nechte si vypracovat komplexní strategii internetového marketingu na sociálních sítích. Nechte si odborně nasadit tlačítka Like a sdílení pro sociální sítě. Nadběhněte si konkurenci s profesionální prezentací Facebook stránky nebo Google+ profilu.