Magento blog

Víte už něco o moderním SEO a novém přístupu vyhledávače Google k webovým stránkám? Jde o Penguin 2.0 (stačí vyhledat třeba rovnou Googlem). Ta tam je doba, kdy stačilo web zaregistrovat do pár katalogu a koupit si pár zpětných odkazů. Google nyní pozitivně hodnotí především kvalitní, originální a autorský obsah. A jedním z nástrojů, který Vám toto může poskytnout je právě blog.

Jsme schopni technicky zajistit jak interní Magento blog – většinou postavený nad modulem AheadWorks Blog. Blog Vám profesionálně nainstalujeme, nastavíme, odebereme funkcionality vhodné spíš pro americký trh a naopak nastylujeme vše tak, jak je zvykem u nás v ČR. Nicméně kromě interního blogu přímo v eshopu jsme schopni připravit i blog na subdoméně poháněný třeba vynikajícím blogovacím systémem WordPress nebo založit blog někde, kde už se dávno nachází Vaši potenciální zákazníci – např. blog.cz (ženy, široká komerční veřejnost), idnes.cz (široká veřejnost) nebo lupa.cz (technicky orientovaní lidé).

Jsme připraveni Vás zaškolit do správy obsahu a aktualizací blogu s důrazem na jeho obchodní úspěšnost a maximální přínos pro váš business. S ohledem na SEO a integraci sociálních sítí je blog jedním z nejúčinnější nástrojů internetového marketingu. Podobnou účinnost v kontextu eshopu nabízí třeba produktový microsite.