Měření konverzí a Ověřeno zákazníky Heuréka

Zbožový vyhledávače a srovnávač cen Heuréka Vám může přivést kvanta relevantních návštěvníků a generovat velmi zajímavé konverze. Jde o nejpropracovanější systém svého druhu u nás a také jej podle toho lidé využívají. Víte o tom, že jeho návštěvnost se blíží k 70 000 zákazníků denně?

Proto, aby se Vaše produkty zobrazovaly přímo na portále Heuréka.cz a dalších spřátelených srovnávačích musíte však investovat do PPC systému Heuréky a zároveň doporučujeme získat certifikaci Ověřeno zákazníky. Bez těchto dvou kroků postrádá smysl investovat byť jen čas a energii do marketingu v tomto srovnávači. Umíme levně nasadit veškeré potřebné skripty pro nasazení funkce Oveřeno zákazníky do Magento eshopu.

A pokud už budete mít certifikaci a peníze v kreditu na Heuréce, bylo by bláhové neměřit úspěšnost. Díky funkcionalitě Měření konverzí od Heuréky nasazené v Magentu můžete vše pěkně sledovat přímo v rozhraní účtu na Heuréce. My Vám k tomu zdarma přidáme potřebná nastavení pro integraci eshopu s Google Analytics. Díky tomu budete mít na věc dva pohled, přičemž ten z Google Analytics Vám poskytne ještě mnohem víc cenných údajů o Vašich návštěvnících a může tak být zdrojem informací pro následné optimalizace XML feedu a změny nabízených cen za proklik u určitého druhu zboží. Jen precizním a cíleným rozvojem marketingu ve srovnávačích zboží můžete získat skutečně zajímavé výsledky.