Newsletter a integrace s MailChimpem

Dobře připravené, správně zacílené a marketingově bezchybně koncipované emailové newslettery zajistí mnoho nových objednávek nejen v Magento eshopu. Máme více než 5 let zkušeností v oblasti emailingu a direct mailingu. Známe dobře českou legislativu, stejně tak i dostupné technologie a nabídneme vám vždy správné řešení emailingu právě pro váš eshop.

Jsme schopni nastavit interní modul Newsletter přímo v Magentu, nakonfigurovat správně frontu příjemců, připravit optimální grafickou šablonu emailu a konzultovat s Vámi obsah obchodního sdělení. Na druhou stranu toto děláme jen málokdy, většinou doporučujeme integrovat Magento eshop se službou MailChimp, o jejíž kvalitách a efektivitě jsme se už mnohokrát přesvědčili. Elegantně se tak řeší potíže se spamem, DNS záznamy mailového serveru, zatíženích vašeho mailserveru nebo měřitelnost úspěšnosti emailové kampaně, která je v samotném Magenta velmi omezená (pokud vůbec nějaká).

Sáhněte s námi po řešení, které využívají korporace, slavné firmy a úspěšní online podnikatelé ke komfortnímu zpracování direct marketingu. Oslovujte stávající zákazníky vašeho Magento eshopu seriózně, profesionálně a přesvědčivě. Pomocí oficiálního modulu zajistíme integraci Magenta a MailChimpu, nastavíme účet v MailChimpu a propojíme oba světy tak, aby vám přinášely radost v podobě nových a nových objednávek. Poradíme vám také jak získat nové kontakty a přesvědčit návštěvníky k odběru zpravodaje – vše také dokážeme technicky zapracovat na míru pro Váš Magento eshop.