Správa obsahu

Content Management je jedním ze nejdůležitějších elementů úspěšného eshopu. Pokud bude obsah eshopu mdlý, nepřesvědčivý, strohý nebo dokonce opsaný – pak je takový internetový obchod předurčen k zániku (zejména pokud spoléhá na návštěvnost z vyhledávačů). Jsme schopni Vám pomoci s textovým i multimediálním obsahem.

Náš SEO copywriter píše články pro internetové magazíny o hudbě, technologiích, je redaktorem časopisu Pixel a zároveň se věnuji internetovému marketingu. Dokáže tak napsat působivé a čtivé texty, které zároveň prodávají. Díky zkušenostem z oblasti SEO a PPC pak může do obsahu zapracovat správná klíčová slova a patřičně vše zformátovat. Můžeme pro Vás připravit navštěvovaný blog s původním obsahem a pravidlně jej aktualizovat.

Náš grafik a fotograf může pro Vaše produkty zpracovat nové fotografie/ilustrativní obrázky a ty, které se nejvíce prodávají třeba doplnit i o produktové video. Máme zkušenosti nejen s autentickým videem, ale také se screencasty a videonávody – umíme vše správně ozvučit a podkreslit správnou originální hudbou (práva k soundtracku patří nám). Ve správnou chvíli sdělíme ve videoklipu k produktu to, co jej může prodat a zapůsobíme tak na emoce zákazníka. Takové video prodá mnohem víc Vašich produktů než jen strohé texty – navíc si tak můžete budovat značku, založit si třeba YouTube kanál a získat tak nové zákazníky i tam (a díky sdílení i na dalších sociálních sítích).

Víme přesně jak zpracovat obsah eshopu a nastavit vše tak, aby jej milovali zákazníci i internetové vyhledávače. Spojujeme kvalitní a originální obsah se zkušeností z oblasti optimalizace webu pro vyhledávače a implementace best practices u onPage faktorů SEO. Nastavíme META značky, zamezíme duplicitním URL (které jsou v defaultní instalaci Magenta bohužel zcela běžné), zrychlíme indexaci webu vyhledávači, ošetříme vyhledávací a třídící parametry produktů tak, aby Vás Google nepenalizoval.