Magento vývoj

Jsme tým zkušených Magento vývojářů, kodérů a designerů. Máme za sebou desítky Magento projektů – ať už komplexních nebo jen dílčích (kódování grafiky, úprava funkčnosti, optimalizace pro vyhledávače nebo jiné práce). Zaměřujeme se na frontend vývoj, ale jsme schopni dodat Magento moduly nebo integrovat Váš eshop se systémy třetích stran.

Ovládáme vše potřebné pro Magento vývoj – tj. programování v PHP/MySQL (ovládají 3 naši vývojáři) a Zend Framework, kódování Magento šablon v HTML/CSS (ovládají 4 naši kodéři) a skriptování v jazyce JavaScript a jeho frameworcích jako je Prototype, jQuery, ExtJS či Scriptaculous (3 specialisté). Máme rádi dynamické weby s využitím AJAXu.

Jsme schopni vstoupit do projektu jako konzultanti se specializací na výběr hostingu Magenta či optimalizaci rychlosti a výkonu Magenta. Dbáme na správnou konfiguraci Magento a jeho vhodné nastavení pro místní prostředí s ohledem na optimalizaci eshopu pro vyhledávače. Jako jedna z mála českých firem poskytujeme komplexní profesionální služby pro Magento vč. helpdesku a technické podpory.

Potřebujete upravit chování Magenta nebo změnit nastavení některých již instalovaných modulů? Pak jste na správném místě, obraťte se na NorthHUB.