Tým profesionálů

NorthHUB tvoří tým 5 stálých členů – vesměs autorit v oboru na volné noze – a několika prověřených externích spolupracovníků či brigádníků (zejména pro rutinní a jednodušší práce typu sazba obsahu nebo plnění eshopu produktovými daty apod.). Dovolte nám představit se.

Mgr. Ladislav Bláha (obchodní atašé)
LinkedIn profil
Pobaví se s Vámi o projektu nebo reklamní kampani. Společně s kolegy připraví návrh postupu a zpracuje nabídku. Sleduje projekty od začátku do konce, vyhodnocuje společně s klientem jejich úspěšnost a navrhuje další rozvoj. Ví přesně co obnáší ecommerce projekty stavěné na Magentu, jelikož s touto platformou v rámci obchodu pracuje už šestým rokem.

Bc. Petr Hejda (grafik a SEO guru)
LinkedIn profil
Slušně řečeno je posedlý vizuální komunikací. Pomáhá klientovi najít, implementovat a prosadit firemní identitu. Od vlastní definice značky přes UX k atraktivnímu vizuálu. Fascinují ho moderní technologie, netradiční materiály a postupy. Grafiku na míru pro Magento vytváří už od roku 2008 a od té doby mu prošlo rukama možná několik desítek eshopů. Chcete-li moderní a vymazlený grafický návrh eshopu na míru, který by navíc splňoval požadavky na platformu Magento, pak jste v NorthHUBu správně. Kromě designu se Petr věnuji několik let i SEO optimalizaci pro vyhledávače zaměřené na platformu Magenta, ve kterém má vytuněná všechna nastavení, moduly a principy, bez kterýchy by byl Váš eshop jen poloviční.

Jiří Mikula (specialista na sociální sítě)
LinkedIn profil
Rád odhaluje tajemství brandu a pomáhá klientům komunikovat se zákazníky nejen prostřednictvím Facebooku, Twitteru ale i Youtube či Pinterestu. Zajímá se o emailing a newslettery nejen v Magentu jako takovém, ale především při integraci eshopů s nástroji třetích stran (např. s MailChimpem). Do projektu s chutí přispěje fotkou, retuší, montáží nebo videem – to jsou v době SEO změn od Google (myslíme tím Penguin 2.0) nedocenitelné přínosy pro Váš Magento eshop. Na internetu totiž kromě přesvědčivého a čtivého textu prodává hlavně produktová fotografie a video. Mimochodem Jirka pracuje s Magentem od roku 2008, kdy jej jako tehdejší CTO vybral pro ecommerce projekty a my mu za toto uvážené rozhodnutí dodnes děkujeme.

Stanislav Puffler, DiS. (ecommerce specialista, správce PPC)
LinkedIn profil
Internetové obchody na platformě Magento jsou pro něj denním chlebem, vášní a koníčkem zároveň. Seká Magento eshopy jak Baťa cvičky. Mimo exaktní práce programátora a kodéra se však věnuje i kreativním činnostem. Jako copywriter píše pro časopis Pixel a internetové magazíny – rád napíše texty pro Vaše produkty i do Magento blogu. Věnuje se komplexně online marketingu – má certifikaci na správu PPC kampaní (Google AdWords Qualified), zajímá se o srovnávače zboží a affiliate systémy.