Úpravy a customizace Magenta

Nabízíme profesionální služby pro Magento. Od customizace Magento modulů a interní funkčnosti eshopu až po nasazení/konfiguraci extenzí dle potřeb zákazníka. Jsme schopni nastavit Magento tak, jak si to přejete … ale neuděláme to, pokud to půjde proti architektuře a aplikační logice Magenta navíc třeba bez možnosti dalšího jeho rozvoje a správy (vč. aktualizací systému a modulů).

Ano, to je naše krédo – jsme systémový partner pro Váš prodej na internetu s platformou Magento a jsme také konzultanti. Neděláme vše tak, jak se nám řekne, ale jsmě zvyklí o problému se zákazníkem diskutovat – nabídnout lepší a sofistikovanější řešení nebo prostě jen otevřeně vymluvit úpravu, která by poslala celou funkčnost Magenta a jeho výhody do věčných lovišť.

Přistupujeme k tomu tímto způsobem proto, že už máme několik let zkušeností s Magentem a víme, jak může takový neopatrný a nekoordinovaný vývoj dopadnout. Proto se v případě neshody na technickém řešení raději stáhneme, než abychom nasazovali něco, o čem nejsme přesvědčeni.